KELEIVIŲ PERVEŽIMAS
Kiekvieną savaitę komfortiškai, saugiai ir greitai vežame keleivius į Anglija Lietuva Anglija
Komunikacijos tiltas tarp Lietuvos ir Anglijos artimas kaip niekada. Siekiant greitai, patogiai ir pigiai keliauti šių dviejų valstybių atkarpa – mikroautobusai yra geriausias pasirinkimas. Keleivių pervežimas mikroautobusais – viena populiariausių keliavimo galimybių, kuria naudojasi tautiečiai.

1. Tai pats pigiausias būdas pasiekti salą. Jeigu esate taupus žmogus – pasinaudokite šia galimybe.
 2. Su savimi galima pasiimti norimą daiktų kiekį. Kilogramų skaičius lėktuve labai ribojamas, todėl daugelis žmonių vyksta be pačių jiems svarbiausių daiktų.
 3. Kelionės yra patogios, kadangi vežama moderniomis transporto priemonėmis, kurios turi kondicionierių, sėdynės atsilenkia, o kelionės metu jus džiugins muzika.
 4. Atsižvelgiama į kiekvieno keleivio pageidavimus. Taigi, sustojama pagal poreikį bei galimybes. Jokia kita keliavimo galimybė tokio komforto suteikti negali.
 5. Keleivių pervežimas iš Anglijos vykdomas dažnai, taigi nesunkiai atrasite jums labiausiai tinkamą laiką.
 6. Kelionės metu pravažiuosite labai daug valstybių, taigi pamatysite skirtingą gamtą, kultūrą, o tai padės važiavimo valandas padaryti smagesnes.
 Svarbu akcentuoti, kad už siuntinio turinį atsako asmuo, kuris jį įteikia, kad labai svarbu susižinoti, kas gali būti vežama. Kadangi keliaujama per kelias šalis – reikia, kad siuntinyje nebūtų nieko, kad galėtų būti nelegalu Vokietijoje, Olandijoje ar Lenkijoje. Siuntiniai į Angliją vežami saugiai ir legaliai, taigi galite būti tikras, kad net ir patys sudėtingiausi bei trapiausi daiktai be jokių defektų pasieks reikiamą vietą. Mums labai svarbu, kad klientas liktų patenkintas paslaugomis.

 SIUNTINIU GABENIMAS

  Reguliariai vežame siuntinius, krovinius, baldus, buitinę techniką ir kita.
Siuntinių pervežimu užsiima organizacijai patikimi vairuotojai ir patogus transportas.
Mes pasirūpinsime Jūsų ir Jūsų bagažo (siuntos) saugumu ir pristatymo kokybę.

 

2017

^